Konkurs Kolęd w parafii Chrystusa Zbawiciela.

Dnia 12-01-2020 w parafii Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu  odbył się Konkurs Kolęd, w którym mogły wziąć udział osoby w różnych kategoriach wiekowych. Liczna ilość parafian wspierała uczestników konkursu brawami, a sami uczestnicy wykazali się swoimi zdolnościami muzycznymi. na koniec maskotka  Fundacji Pelikan wręczyła nagrody dla uczestków konkursu.   Zdarzenie współfinansowane przez naszą fundację.

Orszak Trzech Króli – 2020.

W tym roku, wierni wyruszyli z trzech przasnyskich parafii aby spotkać się przed ratuszem, gdzie odbyły się uliczne jasełka. Na rynku rozbrzmiały kolędy i rżenie koni, rozstrzygnięto także konkurs na najpiękniejszą szopkę betlejemską. Na strudzonych wędrowców czekały również gorące napoje i przekąski, o które zadbali harcerze. Orszak, który odbył się 6 stycznia, był również inauguracją […]