XIII Spartakiada Osób Niepełnosprawnych.

W ramach Spartakiady Integracyjnej Osób Niepełnosprawnych Zawodnicy walczyli w hali sportowej Publicznej Szkole Podstawowej  nr 1 w Przasnyszu. Była to już trzynasta Spartakiada Osób Niepełnosprawnych, organizowana jest przez Rzymskokatolicką Parafię p.w. Chrystusa Zbawiciela i Parafialno Uczniowski Klub Sportowy „Emamanuel” w Przasnyszu.

Zawodnicy stanęli do rywalizacji w tenisie stołowym, szachach, warcabach, rzucie do celu oraz w rzutach do małego i dużego kosza. Choć zmagania były chwilami bardzo zacięte ostatecznie zwycięzcami okazali się wszyscy, czego wyrazem były pamiątkowe medale wręczone każdemu uczestnikowi Spartakiady. Najlepszych zawodników w poszczególnych dyscyplinach uhonorowano pucharami. Przedsięwzięcie uświetnił koncert zespołu  harcerskiego „Watacha” oraz pokaz ratownictwa medycznego. Po trudach rywalizacji sportowej na każdego czekał ciepły posiłek

Dla uczestników była to świetna zabawa i możliwość współzawodniczenia ze sobą. Podczas Spartakiady panowała przyjazna atmosfera oraz sportowa rywalizacja.

Zdarzenie współfinansowane przez naszą fundację

 

Posted in Bez kategorii.